Litinová grilovací pánev 21x36 cm se sklápěcí rukojetí
Kód: KORKLVECOGT2136T17Detailní popis produktu
- Grilovací pánev, rozměry 21x36 cm
- Příslušenství - červený silikonový úchyt
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,26 kg |
| Šířka: | 25,3 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 36,5 cm |
| Objem: | 1,13 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
