Litinová grilovací pánev 21x21 cm se sklápěcí rukojetí
Kód: KORKLVECOGT2121T15GDetailní popis produktu
- Grilovací pánev, rozměry 21x21 cm, výška 2,9 cm
- Příslušenství - zelený silikonový úchyt
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez silikonového úchytu)
- černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215518914 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 1,45 kg |
| Šířka: | 24,8 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Délka: | 24,9 cm |
| Objem: | 0,41 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
