Litinová grilovací pánev 20x20cm
Kód: KORKLVECOPGT2020K0Detailní popis produktu
- Grilovací pánev, rozměry 20x20 cm
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998005902 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,79 kg |
| Šířka: | 22,7 cm |
| Výška: | 4,4 cm |
| Délka: | 36,7 cm |
| Objem: | 1,07 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
