Litinová grilovací pánev 16x16 cm
Kód: KORKLVECOPGT1616Detailní popis produktu
- Litinová grilovací pánev 16x16cm, hloubka 2,5cm
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215492467 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,16 kg |
| Šířka: | 29,2 cm |
| Výška: | 4,2 cm |
| Délka: | 29,2 cm |
| Objem: | 0,45 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
