Hmyzí hotel dřevěný 29 cm
Kód: KORKKVH1000220Detailní popis produktu
Tip iMikor pro instalaci: Hotel umístěte na slunné, před větrem a deštěm chráněné místo (ideálně jižní nebo jihovýchodní strana). Postavte jej na zem, nebo pověste nejlépe ve výšce očí. Budete tak mít nejlepší přehled o tom, jaké nájemníky ubytováváte. Poté už s ním hýbejte co nejméně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720573125178 |
| Výška: | 29 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Materiál: | Přírodní dřevo, bambusové dutinky, přírodní výplň (šišky, kůra) |
| Instalace: | Možnost zavěšení i volného postavení |
| Určení: | Zahrady, balkony, terasy |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
