Dřevěné prkénko pod hrnec 24 cm - magnetické
Kód: KORKLVAS107Detailní popis produktu
- prkénko z přírodního dřeva
- magnetické
- průměr 24 cm
- vhodné pod hrnce a rendlíky Lava o průměru 24cm
- zdravotně nezávadné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215500063 |
| Barva: | Iroko |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
