Dětská růžová termoska 200ml
Kód: KORKEU-V605-PINKDetailní popis produktu
Dětská termoska, které nechybí termoizolační dvojitá stěna, a tím i vlastnost, kterou udrží dlouho teplé nebo studené nápoje.
Ideální na cesty, do školy, na sport.
Hravý design, ideální pro malé dětské ručky
Objem - 200ml
Materiál - nerezová ocel
Vhodné do myčky
Barva - růžová s potiskem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 842591033124 |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
