Astra - nerezový hrnec 2,5 l
Kód: KORKA1894Detailní popis produktu
- průměr 18 cm, objem 2,5l
- Astra série je jedna z nejoblíbenějších mezi zákazníky
- nádobí je určeno speciálně pro využití v hotelích, restauracích, školách, školkách, atd., ale své uplatnění samozřejmě najde také v domácnostech
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
- ergonomické úchyty
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné také pro indukční vaření
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607018943 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 2,5 l |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
