Astra - nerezová pánev 24 cm
Kód: KORKA1905Detailní popis produktu
- průměr 24 cm, objem 2,7l
- Astra série je jedna z nejoblíbenějších mezi zákazníky
- nádobí je určeno speciálně pro využití v hotelích, restauracích, školách, školkách, atd., ale své uplatnění samozřejmě najde také v domácnostech
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
- ergonomické úchyty
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné také pro indukční vaření
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607019056 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Šířka: | 41 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
