Alfa nerezový kastrol 5,5l
Kód: KORKA1027Detailní popis produktu
- průměr 28 cm, objem 5,5 l, výška 9 cm
- novinka - Alfa série
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
- ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné také pro indukční vaření
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607010275 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 5,5 l |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
