Alfa nerezová pánev 2,7 l
Kód: KORKA1021Detailní popis produktu
- průměr 24 cm, objem 2,7 l
- novinka - Alfa série
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
- ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné také pro indukční vaření
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607010213 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 2,7 l |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
