"Fajita" pánev 18x28cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOFT1828AH217Detailní popis produktu
- Litinová oválná pánev 18x28cm, výška 3 cm
- Dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
- Držák není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215520498 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,94 kg |
| Šířka: | 20,2 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 30,2 cm |
| Objem: | 0,45 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
